מעבר דירה

הוא דורש לא מעט עבודה, הוא מלחיץ, אבל הוא גם מרגש ונפלא.
אומרים גם שהוא משנה מזל. אנחנו מדברים על מעבר דירה. והאמת?
כשעושים אותו עם דור יואל – נשארים בעיקר הרגעים המרגשים.
להזמנת שירות הובלת דירות ברמה אחת מעל – חייגו עכשיו 7654111 – 09 ונשמח לעבור לשירותכם.

נתחיל בהתחלה

כשמחליטים על מעבר דירה, מיד מתחילים להתרגש. סביבה חדשה, מוסדות חינוך חדשים לילדים, אולי גם מקום עבודה חדש והכי הכי – בית חדש. הפרפרים בבטן כבר מתחילים וההתרגשות בעיצומה, אבל יש כמה דברים שצריך לעשות לפני שזה קורה ממש. קודם כל – צריך לארוז. זו ההזדמנות לעשות סדר בכל הדברים שיש לכם בבית, לזרוק דברים שכבר אינם שמישים, לתרום לנזקקים את מה שכבר לא צריכים ולסדר בצורה מסבירת פנים את מה שאתם מחליטים להשאיר. זו היתה ההקדמה. עכשיו צריך לארוז.

אורזים לכם שירות

אם אתם נמנים עם אותם אנשים שרק המחשבה על אריזה מלחיצה אותם, בין אם משום שהם לא יודעים איך למצוא את הזמן לכך ובין אם הם חוששים שלא יעשו זאת בצורה יעילה ונכונה, תוכלו להיעזר בשירותיה של דור יואל, שמספקת לא רק שירותי הובלה למעבר דירה, אלא גם שירותים נלווים כמו אריזה, פירוק והרכבה. הצוות המקצועי והמסור שלנו יגיע אליכם יום לפני ההעברה או אפילו באותו יום עצמו, וידאג לארוז כל דבר ודבר בצורה בטוחה ומהירה. גם אם תרצו לאחסן חלק מהחפצים שלכם במקום בטוח עד שתתמקמו בדירה החדשה, נשמח לספק לכם שירותי אחסנה במחסנים גדולים ומסודרים, המאובטחים 24 שעות ביממה.

אז מה אנחנו מציעים?שירותי אריזה

  • מעבר דירה בטוח – תרתי משמע: אנחנו גם נגיע בזמן וגם נעשה הכול כדי שכל התכולה שלכם תגיע ליעדה בשלום. אנו מספקים ביטוח מלא על התכולה בהעברה, כך שאתם יכולים להיות רגועים.
  • פירוק והרכבת רהיטים – על ידי אנשי מקצוע מנוסים, שידאגו לפרק כל רהיט במהירות ולהרכיבו מחדש בדירה החדשה שלכם.
  • שירותי אריזה – צוות האורזנים של דור יואל ישמח לארוז עבורכם את כל החפצים, תוך נקיטה בכל כללי הזהירות והבטיחות.
  • אחסנה – אם אתם צריכים לאחסן חלק מהחפצים שלכם או את כולם, דור יואל מציעה לכם שירותי אחסון במחסנים גדולים ומאובטחים, לכל תקופה שתצטרכו.
  • הובלות מנוף – מעבר דירה מצריך לפעמים שימוש במנוף, על מנת להעביר רהיטים כבדים או גדולים מדיי, אשר אין אפשרות להורידם במדרגות או במעלית. חברתנו מספקת את השירות בצורה מקצועית ובטוחה – בהתאם לצורכי ההובלה.

מעבר דירה עם חברה מובילה

דור יואל מספקת שירותי הובלה מקצועיים מזה שנים רבות, ומשרתת לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד. אם אתם מעוניינים לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר – צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם שירות מוביל – באחריות. להזמנת הובלה חייגו 7654111 – 09 או צרו קשר דרך האתר .