מחסנים לוגיסטיים ברמה גבוהה

דור יואל גאה להציג את המחסנים הלוגיסטיים שברשותה, אשר הוקמו מתוך מחשבה ותכנון ייחודיים במטרה להתאימם לאחסון סחורות שונות לתקופות קצרות וארוכות.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת סיור במחסן חייגו עכשיו 7654111 – 03

shutterstock_124714003 (1)

המחסנים משרתים מפעלים, חברות, יבואנים ויצואנים מכל רחבי הארץ, הזקוקים למקום אחסנה מאובטח וחדשני שיאפשר להם להיות בטוחים שהציוד שלהם נמצא בידיים טובות.

שטח האחסון

  • הגודל – המבנים מתפרשים על פני שטח גדול ומאפשרים אפסנה של ציוד רב. כך ביכולתנו לספק מענה מיידי לכל לקוחותינו ולאפשר להם להשאיר את הציוד במחסן גם לתקופות ארוכות.
  • האבטחה – המקום מאובטח 24 שעות ביממה הן על ידי מאבטח חמוש והן על ידי מערכת מצלמות ואזעקה מתקדמת המחוברות למוקד. בדרך זו אנו מבטיחים, ככל שרק ניתן, שהציוד שלכם יהיה שמור מכל משמר ויחזור אליכם בשלמותו.
  • התנאים – המחסנים הלוגיסטיים של דור יואל מתוחזקים בצורה הטובה ביותר, כולל ניקיון יסודי שוטף ותחזוקה של המבנה עצמו, למניעת חדירת רטיבות, לחות, חום ומזיקים.
  • החדשנות – אנו מפעילים מערכות בקרה מתקדמות המאפשרות לנו לנהל את מלאי הציוד בצורה ברורה ופשוטה. כך אנחנו יכולים לדעת בדיוק איזו סחורה נמצאת אצלנו ומסייעים ללקוחותינו בניהול מדויק של המלאי שברשותם.
  • המיקום – המיקום המרכזי של שטחי האפסנה מאפשר גישה נוחה ושינוע של הציוד אל המחסנים וממנו בדרך קלה ומהירה.
  • השירותים הנוספים – בזכות פעילותה של דור יואל בתחום ההובלות, באפשרותנו לספק לכם גם שירותי שינוע של הציוד בתום תקופת האחסנה. כך לא תצטרכו לעבוד עם בעלי מקצוע נוספים, דבר המצריך תיאומים מסורבלים, ותוכלו לעבוד מול חברה אחת אשר שמה הולך לפניה.

מחסנים לוגיסטיים שעושים את ההבדל

מבני האחסון מתוכננים בצורה אופטימלית לאחסנת מגוון סוגים של סחורות, כגון משטחים, ציוד תעשייתי, אריזות בודדות, חפצים בודדים ופריטים אישיים. נשמח להציע לכם מכולות וארגזים מתאימים לשמירה אופטימלית על הציוד שלכם, ולהקצות לכם שטח פרטי שיהיה שמור רק לחפצים שלכם.

צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של המחסנים הלוגיסטיים של דור יואל.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת סיור במקום חייגו עכשיו 7654111 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.