מעבר דירה דורש מאיתנו התארגנות רבה: לארוז את כל הציוד בבית, להכין את הדירה החדשה, לדאוג למסגרות לימוד חדשות לילדים ועוד בירוקרטיה רבה מסביב. מעבר דירה  מחייב חברת הובלות מקצועית ואמינה שתוביל את כל הריהוט והציוד שלנו.

בחירה של חברה מקצועית חשובה על מנת לוודא שיום המעבר יתנהל בקלות ובמהירות וללא מתחים. חלק גדול מהצלחה של יום זה תלוי בבחירת חברת הובלות מקצועית והכנה לקראת יום המעבר. אספנו עבורכם טיפים להתארגנות ולבחירת חברת הובלות.

אל תחכו לרגע האחרון

הכי קל לדחות ולדחות, לומר כל יום מחר נתחיל לארוז את הציוד. ההמלצה שלנו להתחיל לארוז את הבית כמה שיותר מוקדם, ניתן להתחיל בדברים שאינם בשימוש. נושא נוסף שעליכם להתחיל ללא דיחוי הוא חיפוש חברת הובלות, כך תוכלו לבחון מספר חברות ולשריין לכם את היום שמתאים לכם ואת השעה וכמובן את המחיר המתאים לכם. הרימו טלפונים למספר חברות ובררו על המחיר. התחילו בהמלצות אצל חברים או מכרים או חפשו באינטרנט חברת הובלות מקצועית.

מה כוללת ההובלה?

מחיר ההובלה נגזר מכמה פרמטרים עיקריים: התכולה של הבית, למשל: כמה ארונות ומיטות יש לכם  וכמה ארגזים ברשותכם ארזתם.. פרמטר נוסף הוא הנגישות לדירה, האם יש מעלית בבנין, באיזו קומה נמצאת הדירה,, האם יש קושי בגישה  לבית, המרחק בין הדירות, והאם יש מעבר בין ערים. חשוב שתדווחו על כל הפרטים הידועים לכם, על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת. חברת הובלות מקצועית תשלח נציג אל הדירה על מנת לתת הצעת מחיר מדויקת. במידה וידוע לכם על קושי או ריהוט כבד שברשותכם ידעו מראש את חברת ההובלות.

לסגור את כל הפרטים

חשוב שתסגרו מראש מה כולל המחיר של ההובלה. האם המחיר כולל טיפים למובילים או לא. בדקו כי החברה מבטחת את הציוד. בררו כמה מובילים יגיעו, ובאיזו שעה, כמה זמן ההובלה? וכל פרט שנראה בעיניכם חשוב. חשוב לערוך חוזה מסודר הכולל את כל הפרטים.

זהו הזמן להתחיל להתארגן על ארגזים ולארוז את הבית. התחילו עם הציוד שאינו בשימוש יום יומי: כלי  מטבח, מחסנים, ספריות, בגדי חורף או קיץ, ההמלצה שלנו היא לארוז את הציוד בארגז ולרשום מה תכולתו ולאיזה חדר הוא מיועד. כדאי לשים את הארגזים במחסן או בחדרים שאינכם משתמשים בהם במקום הציוד בארון או בספריה. כך תוכלו להמשיך לנהל את שגרת הבית ללא אינספור ארגזים בבית. לקראת יום ההובלה ארגנו את כל הארגזים.

 

דור יואל היינה חברת הובלות מקצועית בעלת ניסיון רב בהובלות משרדים, הובלות דירות, הובלות מנוף לכל חלקי הארץ. אנו מתחייבים להעניק מענה מלא בהתאם לצורכי הלקוח וליווי מהרגע הראשון ועד להתמקמות בדירה החדשה.