חברת הובלה מקצועית

מחפשים אחר חברת הובלה מקצועית? רוצים להבטיח מעבר דירה חלק ונטול תקלות? צרו קשר עם נציגי חברת דור-יואל בע"מ, ונספק עבורכם שירותי הובלה, אחסנה ולוגיסטיקה ברמה הגבוהה ביותר!

חברתנו מציעה שירותי הובלות עם תועלת ייחודית והתאמה מושלמת לצורכי הלקוח. כל מובילי החברה עוברים הסמכה והדרכה, אנו מתחייבים לעמידה בלוח זמנים מדויק, ומציעים שירותי הובלות לדירות, משרדים ועוד. עם החברה שלנו תוכלו להיות בטוחים שהמעבר יתבצע על הצד הטוב ביותר, מבלי שתצטרכו לשאת בהוצאות נוספות או לעמוד מול בעיות בלתי צפויות.

934

 מספר יתרונות אותם ניתן להשיג באמצעות בחירה בחברת ההובלות דור-יואל בע"מ:

  • ציוד מתאים לפירוק, הובלה והרכבה של רהיטים מכל הסוגים
  • ניסיון בפירוק והרכבה
  • עבודה מסודרת
  • כללי בטיחות מחמירים המונעים פגיעה במובילים, בלקוחות ובסביבה
  • פתרונות יצירתיים ביום המעבר
  • אדיבות, אמינות והצעת מחיר משתלמת

התועלת של שירותי הובלות עם חברת הובלה מקצועית ומנוסה

התועלת עבור לקוחות המחפשים אחר שירותים של חברת הובלות ופונים אלינו ברורים. רק עם החברה שלנו תוכלו להפקיד את הציוד בידיים הנכונות, להתעניין לגבי הובלה בכל תאריך בשנה ולקבל טיפים על אריזת הבית ממובילים מקצועיים. תהליך העברת דירה או העברת משרד כרוך בהקצאת משאבים ודורש לא מעט סבלנות. כיום אין סיבה שתעברו את התהליך הזה לבדכם: פנו אל אחד הנציגים שלנו, ונשמח לתאם פגישת היכרות והצעת מחיר.

932

הלקוחות שלנו מגדירים את הצרכים, ואנחנו מתחייבים לספק מענה מדויק מהרגע הראשון. רק לחברה בעלת ותק, המלצות של לקוחות ומספר סבלים גבוה יש את היכולת לבצע הובלות לכל חלקי הארץ.

בואו ליהנות משירותי הובלות משלימים וצי רכבים מרשים שיכול לעמוד לרשותכם בהתראה מיידית! צלצלו עכשיו למספר 03-6130933 או 09-7654111, ונשמח להיות שם בשבילכם.