העברת דירות ומשרדים

הובלות למגזר הפרטי

shutterstock_137343026חברת דור יואל בע"מ היא שם מותג ובעלת ניסיון עתיר שנים בתחום. שירותי הובלת דירות היא אחד מתחומי העיסוק המרכזיים של החברה, והתמחות החברה הינה בהעברת בתים פרטיים ובתי יוקרה. חברת דור יואל מציעה ללקוחותיה ולכל דורש יחס אישי החל משיחת הטלפון הראשונה ועד לאחר המעבר.

בתיאום אתכם יגיע נציג מטעמי החברה שיראה את התכולה ויגיש לכם הצעת מחיר מפורטת ויענה לכל שאלה המטרידה אותכם בנושא הובלת הדירה. הצעת המחיר מתחשבת במספר גורמים: נפח תכולת הדירה, כמות הריהוט ומוצרי החשמל לסוגיהם, מרחק הנסיעה, קומות הבתים והאם יש מעלית. לאחר חתימה על הסכם לביצוע עבודה יסופקו לביתכם קרטונים (ישנה אפשרות לרכוש דרכנו חומרי אריזה נוספים או שירות אריזה)

ביום מעבר הדירה מגיע צוות ההובלה בשעה שנקבעה מראש, ועוטף את הציוד לפי הצורך על מנת למנוע פגיעות כלשהן. בכל צוות ישנו נגר מקצועי העוסק בפירוק והרכבת רהיטים, דבר הכרוך בתוספת תשלום.

הובלות למגזר העסקי והמוסדי

הובלות למגזר העסקי והמוסדי

דור יואל בע"מ היא בין חברות ההובלה הטובות והגדולות שקיימות בתחום ההובלות והאחסון. החברה מעניקה שירותי הובלה לחברות מפעלים, משרדי ממשלה, בנקים ומשרדים. התמחות החברה היא בהובלות מורכבות ומסובכות לפי צרכיו של כל לקוח. כמו כן החברה מספקת תכנון לוגיסטי לניהול הפרויקט, שמטרתו לאפשר העברת משרדים בהדרגתיות מבלי לאבד זמן עבודה יקר ותוך התחשבות בצורכי החברה.

דור יואל מציעה שירותי אריזה של תכולת הריהוט, ציוד אישי של העובדים וכן עטיפת מחשבים וציוד תקשורת. החברה מספקת, לפי הצורך, קרטונים, נייר דבק ומדבקות לסימון הציוד, ניילון סטרץ' וניילון בועות. דור יואל מעסיקה נגרים מקצועים המתמחים בפירוק ובהרכבת ריהוט משרדי מכל הסוגים. החברה מתמחה בהעברת ארונות תקשורת כספות וציוד כבד. לדור יואל צי משאיות חדשות וסגורות בעלות דופן הידראולית, משאיות מנוף, מנוף סולם ומלגזות.

כולם מכירים את העניין של מעבר הדירה: מחפשים דירה, מוצאים, רוכשים או שוכרים ואז מגיע רגע המעבר. עוצרים לרגע, ומחפשים חברת הובלה מקצועית ומנוסה, אשר תעביר את תכולת הדירה אל מעונה החדש. פרט להובלות גדולות ומסיביות, ופרט להובלות של דירות ותכולתן השייכות לאנשים פרטיים, קיימות אף הובלות קטנות המיועדות למגזר העסקי והמוסדי: מפעלים, בנקים, חברות ביטוח, חברות הייטק, עסקים קטנים וכדומה. במאמר זה תוכלו לדעת יותר, איך לבצע נכון את מעבר המשרד שלכם.

קרא במדריך הובלות עוד על העברת דירות ומשרדים