הובלת דירה

הובלת דירה היא אירוע חשוב של התחלה חדשה, משנה מקום משנה מזל – מגיע לכם מזל טוב. לרוב סטודנטים מורגלים במעבר דירות – יש להם ציוד מועט המקל על המעבר. אך הובלת דירה של shutterstock_144903406משפחה הופך לסיפור מורכב יותר. מדובר בתכולת בית הכוללת את הריהוט והציוד של הילדים ואינספור ארגזים. מעבר דירה של משפחה אינו קורה לעיתים קרובות ולכן הוא הופך לפרויקט מורכב שיש לנהלו בצורה נכונה, על מנת לצאת ממנו בשלום.
הובלת דירה לרוב נקבעת לימי הקיץ לפני תחילת הלימודים, כשיש חופש וניתן להתעסק בכך. לא תמיד אנו יכולים לעמוד בזמנים ולכן חשוב להגדיר את השלבים של המעבר. הקדשת זמן לתכנון והכנה נכונה יכולים לחסוך לנו זמן רב, לחסוך תסכול ובעיקר לחסוך בהוצאות המעבר.
תכנון ההובלה דורש לבדוק האם יש צורך בניקיון או בשיפוץ הדירה אליה אתם עוברים .הכינו רשימה של ספקי שירות שאליהם אתם צריכים לפנות: חברת החשמל, חברת גז, חברת הכבלים, הטלפון וכדומה. קבעו את מועד המעבר לקראת סוף השבוע, כך תוכלו לארגן את הבית החדש לאחר המעבר בסוף השבוע, חזרה לעבודה יום למחרת הוא מתכון בטוח ללחץ מיותר ולסחיבות של סידור הבית.
הובלת דירות דורשת הזמנת חברת הובלות מקצועית. ההמלצה שלנו לסגור עם חברת הובלה כמה שיותר מוקדם מרגע שהינכם יודעים על תאריך ההובלה. חשוב לקחת בחשבון שבעונה העמוסה יהיה לכם קושי לקבוע עם חברת הובלות מקצועית.

מה מעבירים?

במהלך השנים אנו אוגרים ציוד רב בבית. הובלת דירה הוא ההזדמנות שלנו לבדוק מה באמת נחוץ לנו ועל מה ניתן לוותר (לתרום, לזרוק). מעבר דירה הוא הזדמנות גם לחדש. יש לקחת בחשבון שחלק מהריהוט לא יתאים למקום החדש. למשל ארון גדול בחדר קטן מדי ולכן חשוב לקחת בחשבון מראש לפני המעבר. אם הזמנתם ריהוט חדש וודאו שהוא יגיע במועד לדירה החדשה. זהו הזמן למיין ולהחליט מה נשאר ומה הולך איתנו, טיפ נוסף חסלו מלאים בבית, זה הזמן לרוקן את המזווה.

בחירת חברת הובלות

הכל כבר נרשם על הובלות דירות, מחירים, סיפורי זוועה, גם המלצות חמות על מובילים, תביעות, טיפים להובלת דירות ועוד. בחירת חברת הובלות דורשת מאיתנו האינטרנט לחפש באינטרנט במקרה שאין להמלצות על חברת הובלות מקצועית מחברים או מכריפ. וכאן חשוב שנשים לב לפרטים ולא נסגור עם החברה הראשונה שאליה פנינו.
פנו לשלוש חברות שונות ובקשו לשמוע על השירות שלהם, בקשו המלצות של לקוחות שלהם, בררו כי החברה פנויה לאותו היום, בדקו מה כוללת ההובלה, ציוד אריזה, האם הם מפרקים ומרכיבים רהיטים, האם יש להם שירותי אריזה, האם תכולת ההובלה מבוטחת וכדומה. בשיחה תוכלו לחוש את המקצועיות והאדיבות של החברה.

כמה עולה הובלה?

אין מחירון להובלה, ולמעשה המחיר נגזר מפרמטרים שונים ורבים כגון מספר הקומות, האם יש מעלית, האם יש גישה נוחה או שיש צורך בשירות הובלת מנוף, מהו המרחק בין הדירות, מספר הארגזים בבית והציוד, האם יש ריהוט כבד בבית או הובלה מורכבת כגון פסנתר, האם נדרש יותר ממשאית אחת וכדומה. חשוב לציין את כל הפרטים על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת