הובלות משרדים

shutterstock_137343026

כאשר העסק גדל ומתפתח גם כוח האדם בעסק גדל ולכן ישנו צורך להרחיב את בית העסק/המשרד. העסק ישאף לעבור למיקום חדש ומרווח יותר העונה על הצרכים המשתנים של העסק. בשלב זה נכנס לתמונה הצורך בשירותיהן של החברות הייעודית להובלת משרדים. זהו תהליך לוגיסטי מאוד מורכב, הדורש הכנות מקדימות ותיאום שוטף עם הנציגים של העסק. כדי ששגרת העסקים השוטפת של העסק לא תפגע (בעיקר אם מדובר בחברות היי-טק), צריך לבצע את מעבר העסק למשרד החדש בצורה חלקה וזהירה. לשם כך צריך לקבוע את הימים האידאליים לבצע את ההובלה, ימים שיאפשרו מעבר ללא הפרעה.

שירותי הובלות משרדים

כדי שתהליך המעבר של העסק מהמשרד הישן למיקומו החדש יתבצע בצורה הטובה והמהירה ביותר, אנו כוללים בשירות שלנו:

  • תכנון וארגון לקראת הובלת משרדים בשלב זה נעשית היכרות בין נציגי החברה לבין הלקוח, על מנת ליצור שיתוף פעולה בין הצדדים בנוגע להכנות ולתכנונים לקראת המעבר. כל זאת, כדי שהעסק העובר למשרד החדש, יוכל לשוב במהירה לעבודה השוטפת.
  • שימוש באריזות אחסנה ייחודיות בהובלות משרדים – אריזות אלו מותאמות במיוחד לציוד משרדי, כך שהציוד נשמר היטב בזמן המעבר. בנוסף אריזות אלו בנויות בצורה כזו שיהיה אפשר לדעת בקלות מה התכולה והייעוד של כל אריזה.
  • אנשי מקצוע מיומנים לפירוק ולהרכבה של רהיטים בהובלת משרדים – רוב חברות הובלות משרדים מעסיקות אנשי מקצוע שונים כדי שיעזרו להם במעבר ההדרגתי למשרד החדש. אנשים אלה מפרקים את הרהיטים במשרד הישן כדי להרכיבם בחזרה במשרד החדש.
  • טכנאיי מחשבים מוסמכים בעת הובלות משרדים – המרכיב העיקרי והחשוב של המשרד הינו מערך המחשבים בו. לשם כך ישנו צורך לעשות גיבויים במחשבים לפני המעבר למשרד החדש וזאת כדי שהמידע במחשבים לא ייפגע. הטכנאים גם צריכים לפרק את מערך המחשבים במשרד הישן כדי להרכיבו בחזרה כשמגיעים למשרד החדש.

shutterstock_58161574

השירות שלנו

הובלת משרדים היא ההתמחות שלנו, אנו פועלים מתוך התחשבות להבנת צרכיך העסקיים, תוך התחשבות בלוח זמנים, מרוכבות פרויקט המעבר ומתן פתרונות לוגיסטיים הולמים, כגון אחסון תכולה לפרקי זמן, הובלות מנוף וכדומה. אנו עושים הכול על מנת שהובלת המשרד תעשה באופן חלק מהיר ומקצועי על מנת לאפשר לעסק רציפות עסקית. הניסיון שלנו בהעברת משרדים, העברת מוסדות, מפעלים ועסקים הפגישו איתנו עם אינסוף אתגרים, שהביא אותנו למצוא ולגבש פתרונות שונים. ברשותנו צי משאיות גדול ומאובזר .המאפשר לנו להעניק הובלה לפרויקטים גדולים ומורכבים. אנשי המקצוע שלנו מיומנים ומחוייבים להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב אצלנו בדור יואל הובלות נשמח לעמוד לרשותכם בכל סוג הובלה. נשמח להעביר לכם את המשרד בצורה המקצועית ביותר על ידי צוות הובלות משרדים מיומן, אדיב ומתאים לביצוע המעברת המשרד.