הובלות דירות

עוברים לדירה חדשה? מחפשים חברת הובלות? הגעתם למקום הנכון, דור יואל הינה חברת הובלות מקצועית שתעמוד לרשותכם בכל  סוג הובלה,  ברשותנו ציוד משוכלל וחדשני המאפשר הובלות דירות מכל קומה ובכל בניין,  משאיות מנוף במידה ויש קושי להעביר את תכולת הדירה דרך חדר המדרגות או המעלית.  אמצעי אריזה לכל סוגי החפצים, חפצים שבירים ועוד. אנו מגיעים עם צוות מקצועי ומיומן שיעביר את הציוד בזהירות המרבית.

ברשותנו צוות אריזה שיפטור אתכם מאריזת הבית. צוות אריזה מיוחד המגיע ביום ההובלה, אורז את חפצי הבית בזהירות מרבית על פי סוג הציוד ומשקלו וסימון התכולה והחדר שאליו הם מיועדים בדירה החדשה.

474

המקצועיות שלנו

הובלות דירות דורשות תכנון של ההובלה . נציגינו יגיעו אל הדירה לפני מועד המעבר לתת לכם הצעת מחיר כוללת.  נציגינו יסייע לכם לתכנן את אריזת הציוד, כיצד לארוז סוגי שונים של ציוד, מה נארז בכל ארגז וגודל הארגז, סימון הארגזים וסדר הורדתם למשאית ביום ההובלה. אנו נשלח אליכם ציוד אריזה מספר ימים לפני ההובלה, חשוב לארוז תחילה את כל הציוד שאינו חיוני לנו ביום- יום ולהשאיר את הדברים החיוניים ליום האחרון. במידה ותרצו להיעזר בצוות האריזה שלנו נשמח להעמיד לרשותכם צוות מקצועי שיארוז עבורכם את תכולת הבית,  במהירות וזהירות רבה.

אחריות וביטוח

דור יואל הינה חברת הובלות מקצועית המבטחת כל הובלה. ביטוח של ציוד יקר כגון מסכי LCD, חפצי אומנות יקרים או ציוד אחר יש להתייעץ עמנו לגבי ביטוח נפרד.

שירותי אחסון

חברת דור יואל הובלות מציעה מעבר לשירותי הובלות דירות גם שירותי אחסנה במתחם מיוחד ומאובטח, המאפשר לכם לאחסן את תכולת הדירה לפרקי זמן קצרים או ארוכים במידה והכניסה לדירה החדשה מתעכבת, שליחות לחו"ל וכדומה.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל הובלה ולכל מקום בארץ.

קרא על :

הובלות דירות בפתח תקווה

הובלות דירות בכפר סבא