הובלות בכפר סבא

אנו דור יואל שירותי הובלות מציעים מגוון רחב של שירותי הובלות בכפר סבא:

הובלות דירות, הובלות קטנות, הובלות משרדים, בכפר סבא ובאזור.

שירותי הובלות של דור יואל כוללות – בנוסף לשירות הובלות דירות בכפר סבא ובאזור גם שירותים משלימים ההופכים את מעבר הדירה עבורכם לקל ופשוט יותר.

שירותים משלימים לשירותכם:

שירותי אריזה ופריקה – אנו נגיע אל ביתכם יום לפני המעבר, נארוז את כל תכולת הבית ולאחר המעבר נדאג לסדר עבורכם את כל התכולה בבית החדש.

אספקה של ארגזים וקרטונים –  אנו נספק את כל הנדרש לאריזת הבית, סרט הדבקה, עט מרקר, שקיות להגנה על דברים שבירים, והכול על מנת שהאריזה תהיה עבורכם קלה יותר.

שירותי אחסוןאחסון תכולת דירה לטווח קצר או ארוך במחסנים שמורים ומוגנים היטב.

שירותי הובלה עם מנוף – בהתאם לצורך נוכל לספק הובלת מנוף במקרים של בניין גבוה או כל בעיה אחרת.

אנו מבצעים את כל סוגי ההובלות: הובלות דירות בכפר סבא, הובלות קטנות, הובלות משרדים בכפר סבא, הובלות של פסנתר או מוצרי חשמל ועוד.

שירותי הובלות לעסקים בכפר סבא

הובלות משרדים בכפר סבא כוללות: הובלות מפעלים, משרדים, מחסנים. ברשותנו צי משאיות גדול המאפשר הובלה של סחורות רבות. נשמח לבצע עבורכם העברה – עסקית או פרטית תוך דגש על שירות אדיב, מקצועי ומהיר.

דור יואל הובלות בעלת ניסיון רב של הובלות בכפר סבא ובסביבה. תודעת השירות הגבוהה, המקצועיות והאמינות מקנים לנו יתרון עצום מול חברות אחרות.

עוברים דירה בכפר סבא?

התקשרו עכשיו לדור יואל הובלות כפר סבא 09-7654111 לקבלת הצעת מחיר להובלה.

הובלות קטנות בכפר סבא?

זקוקים להובלה קטנה? אנו מודעים לקושי למצוא חברת הובלות מקצועית שתיתן שירות מקצועי גם כשמדובר בהובלה קטנה. לעיתים הנכם נדרשים לשלם מחיר גבוה ללא סיבה. דור יואל הובלות כפר סבא מתמחה בתחום הובלות קטנות בכפר סבא או הובלה של פריט בודד.

יש לכם שאלות נוספות, הנכן מוזמנים להתקשר 09-7654111 ונשמח לעמוד לרשותכם.